OGŁOSZENIA PARAFIALNE – V Niedziela Zwykła (09 lutego 2020 roku)

1. Dziś w naszej Parafii przeżywamy Niedzieli Ewangelizacyjną. Dziękuję księdzu Michałowi za wygłoszone Słowo Boże. Dziękuję za świadectwa wiary i podzielenie się doświadczeniem Pana Boga. We wtorek , 11 lutego pierwszy Dzień Seminarium Odnowy Wiary. Spotkanie po mszy św. o godz. 18.00.

2. We wtorek , 11 lutego, Wspomnienie Matki Bożej z Lourdes i Światowy Dzień Chorego. W naszej Parafii msza św. o godz. 10.00 wraz z udzieleniem Sakramentu Chorych . Także podczas wieczorowej Mszy św. będzie można przyjąć Sakrament Namaszczenia.

3. W przyszłą niedzielę, o godz. 12.00 mszę św. odprawi i homilię wygłosi ks. Eugeniusz Wintow , który przez półtora roku pomagał w naszej Wspólnocie jako diakon. Po mszy św. ks. Eugeniusz udzieli błogosławieństwa prymicyjnego.

4. Za tydzień trzecia niedziela miesiąca. Taca inwestycyjna. Możemy złożyć ofiarę z przeznaczeniem na nasz ołtarz główny. W najbliższym tygodniu wykonawca obiecał pokazać wykonany w glinie wzorzec tabernakulum, który zostanie oddany do produkcji. Dziękujemy wszystkim hojnym ofiarodawcom , którzy składają ofiary indywidualne jak i na tacę. Bóg zapłać za ofiarę anonimową w wysokości 1000 zł.

5. Na budowę Szkoły w Kamerunie zebraliśmy w I Piątek 1021 zł 52 grosze. Bóg zapłać!

6. Prosimy o pobranie formularzy z wyrażeniem zgody na udział dziecka w wyjeździe do Warszawy . Opłaty na wyjazd ks. Przemysław przyjmuje do następnej niedzieli włącznie. Nie ma już miejsc na trampoliny . Jest jeszcze 5 miejsc na lodowisko. Zapraszamy.

7. Dziś po mszy św. o godz. 12.00 spotkanie Rodziców Dzieci przed I komunią św.

8. Zachęcamy do nabywania Tygodników Katolickich: Niedziela, Gość Niedzielny i Idziemy.