OGŁOSZENIA PARAFIALNE – II Niedziela Wielkiego Postu (08 marca 2020 roku)

OGŁOSZENIA PARAFIALNE II Niedziela Wielkiego Postu 08 marca 2020 r.

1. Dziękujemy ks. kan. Profesorowi Mieczysławowi za posługę w naszej parafii od piątku, za wygłoszone dzisiaj Słowo Boże, i ducha poezji, który nas porwie ponad doczesne realia. Zachęcamy do nabywania tomików wierszy które są wyłożone przy wyjściu z Kościoła.

2. Dziękujemy za ofiary złożone do puszek na cele misyjne AD GENTES.

3. Przy wyjściu z Kościoła wyłożone są również listy na których można się wpisać na konkretny dzień, ofiarując modlitwę a także post o chlebie i wodzie w intencji kapłanów naszej diecezji i nowych powołań kapłańskich.

4. Gorąco zachęcamy do wspólnego śpiewania Gorzkich Żali w dniu dzisiejszym o godz. 18.15.

5. Zapraszamy jak zawsze na Drogę Krzyżową w piątek na 17.15 – dzieci a na 20 młodzież i dorosłych.

6. We wtorek po Mszy Świętej o godz. 18.00 kolejne spotkanie w ramach Seminarium Odnowy Wiary.

7. W czwartek o godzinie 18.30 spotkanie dla kandydatów do bierzmowania o godz. 18.30

8. W sobotę , 14 marca o godz. 9.30 spotkanie I grupy Pielgrzymów z Przedstawicielem Biura Pielgrzymkowego Frater a o 10.15 spotkanie grupy II. Zapraszamy.

9. W niedzielę po Mszy Świętej o godz. 12.00 spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do przyjęcia Pierwszej Komunii Świętej.

10. Najbliższa niedziela jest trzecią miesiąca marca. Zatem taca przeznaczona jest na cele inwestycyjne. Serdeczne „Bóg zapłać” za otwarte serca i pomoc w budowie naszego ołtarza głównego.

11. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej Gość Niedzielny, Niedziela, Idziemy.