OGŁOSZENIA PARAFIALNE – I Niedziela Adwentu (29 listopada 2020 r.):

1. Serdeczne „Bóg zapłać” za ofiary anonimowe z przeznaczeniem na nasz ołtarz główny w wysokości 300 zł i 400 zł.
2. Dziękujemy za ofiary na konto parafialne z dopiskiem „Taca w kwarantannie”.
3. Roraty w naszej Parafii we środę o godz. 18 a w sobotę o godz. 7.00 rano. Serdecznie zapraszamy.
4. 2 grudnia , we środę, spotykają się na mszy św. o godz. 18.00 Matki w Modlitwie.
5. We czwartek, 3 grudnia , modlimy się o liczne powołania do służby Bożej w kapłaństwie i życiu zakonnym. Wyjątkowo
adoracja w kościele od godziny 15.00 do 17.30. O 17.30 modlimy się na wypominkach . wspominamy zmarłych z Osiedla
Węgrowska, Nowowiejska i przyległe. ( W najbliższym tygodniu będzie montowany w kaplicy bocznej krzyż z ołtarza głównego. Nie wiemy którego dnia. Stąd adoracja w kościele).
6. W piątek, 4 grudnia oddajemy cześć NSPJ. Adoracja od 17 do 17.50. Spowiadamy od 17.00. Msza św. o godz. 18.00. Taca z mszy św. o 7.00 i 18.00 przeznaczona na misje w Kamerunie. Ze względu na liczne zakażenia nie udajemy się z komunią św. do wszystkich chorych. Jeśli ktoś pragnie przyjąć Jezusa, prosimy o powiadomienie indywidualne w okresie adwentu.
7. Sobota, 5 grudnia, czcimy Niepokalane Serce Maryi. Msza św. o 18.00. Po mszy św. różaniec poprzedzony rozważaniem.
8. Zgodnie z sugestiami z Listu ks. Biskupa Piotra , w okresie Adwentu nie będą przeprowadzone rekolekcje w naszej Parafii w tradycyjnej formule. Ograniczenia liczby osób, kwestie bezpieczeństwa , nie pozwalają potraktować wszystkich chętnych udziału w rekolekcjach w równy sposób. Trudno stać w drzwiach i zabraniać wejścia do Świątyni bo liczba miejsc uległa akurat wyczerpaniu. Jednocześnie chcemy być dla Was poprzez cały okres Adwentu. Codziennie od jutra , od godziny 17.00, w konfesjonale będzie obecny kapłan gotowy do posługi Sakramentu Pokuty. Chcemy, aby wszyscy, którzy tego pragną , w sposób bezpieczny mogli skorzystać ze spowiedzi.
9. W przyszłą Niedzielę o godzinie 12.00 pragną podziękować Bogu za błogosławieństwo poprzez wstawiennictwo św. Ambrożego – Bracia Pszczelarze.
10. Są do nabycia Świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Cena 7 i 17 zł. Dochód z ich rozprowadzenia jest na Caritas naszej Diecezji.
11. Są też do wzięcia tradycyjne torby adwentowe . Serdeczne „Bóg zapłać”!
12. We wtorek lub we środę przyjedzie TIR z Włoch z częściami ołtarza. Będą one złożone w paletach. Potrzebujemy wózka widłowego do wyładunku. Może ktoś posiada lub zna właściciela. Prosimy o kontakt.
13. Zachęcamy do nabywania tygodników katolickich: Niedziela, Gość Niedzielny, Idziemy.